Raport wydarzeń szkolnych  zorganizowanych z udziałem sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”  - realizacja obowiązku identyfikacji wizualnej – listopad 2022.

10.11.2022  – 8 b -  recytacja – Janusz Bodo

Zapraszamy do obejrzenia recytacji Inwokacji Pana Tadeusza Adama Mickiewicza w wykonaniu klasy 8b z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie recytowali Inwokację epopei narodowej na lekcji języka polskiego. Temat lekcji brzmiał: Geneza Pana Tadeusza Adama Mickiewicza . Pomocne w tym celu okazały się pomoce zakupione w ramach programu laboratoria przyszłości. Dzieci wykorzystując aparat, mikrofon i statyw miały możliwość nagrania własnej prezentacji Inwokacji oraz jej obejrzenia, co dało im szansę na udoskonalenie umiejętności recytatorskich.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

13.11.2022 – Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości -  2c, 3a

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowany przez uczniów klasy 2c i 3a. Podczas występów artystycznych wykorzystano sprzęt nagłaśniający oraz aparat fotograficzny,  zakupiony
ze środków otrzymanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

23.11.2022 – 7a –lekcja fizyki -  Dorota Duda

Na lekcji fizyki w klasie 7a uczniowie pracując w parach skonstruowali samochód wyścigowy. Zadaniem każdej pary było obliczyć prędkość swojego samochodu znając długość trasy jaką musi pokonać
i zmierzyć czas w jakim samochód pokonał tą trasę. Na koniec zorganizowali wyścigi . Uczniowie korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

28.11.2022 klasa 2a – Natalia Zajaczkowska

Klasa 2a podczas edukacji polonistyczno-społecznej pracowała z klockami LEGO. "Koledzy i koleżanki" to lekcja, na której uczniowie w parach budowali fabrykę zabawek. Celem lekcji było utrwalanie postawy koleżeńskiej, zgrania w zespole, rozwijanie myślenia oraz prawidłowego wypowiadania się. Dzieci pracując wspólnie planowały kolejne czynności, omawiały swoje pomysły, rozwijały kreatywność. Na koniec uczniowie stworzyli galerie swoich prac, a każda z par opowiedziała o swojej budowli.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszłości