Raport wydarzeń szkolnych  zorganizowanych z udziałem sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”  - realizacja obowiązku identyfikacji wizualnej – październik 2022.

14.10. 2022 -  Ślubowane klas 1-ych

14 października 2022 uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 19 . Podczas  występów artystycznych wykorzystano sprzęt muzyczny – m.in. mikser wraz z kolumnami, mikrofonami doręcznymi i mikrofonami  nagłownymi, zakupiony
ze środków otrzymanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

28.10.2022 -  świetlica szkolna – Magdalena Jeznach

Igła, nitka, różne tkaniny - dziś w świetlicy odbył się test MASZYNY!!!! Podczas pobytu uczniów klas I-III na świetlicy przeprowadzone zostały zajęcia wprowadzające do szycia na maszynie zakupionej
w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Celem zajęć było zaprezentowanie maszyny (jej części składowych i możliwości jakie stwarza) oraz kształtowanie umiejętności bezpiecznego przygotowania urządzenia do pracy. Uczniowie wysłuchali z uwagą wypowiedzi nauczyciela, dowiedzieli się w jaki sposób korzystać z instrukcji, wykonali również swoje pierwsze zadanie według usłyszanej instrukcji zachowując zasady bezpieczeństwa.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci