Raport wydarzeń szkolnych  zorganizowanych z udziałem sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”  - realizacja obowiązku identyfikacji wizualnej – I semestr roku szkolnego 2023/2024.

Klasa 1 c wykorzystywała podczas zajęć robotyki klocki LEGO Education BricQ. Z wielkim zaangażowaniem konstruowali budowle na podany temat. Dzięki zajęciom uczniowie ćwiczyli
dokładność, precyzję, pobudzali logiczne myślenie, przy tym świętnie się bawiąc.

W świątecznych nastrojach uczniowie klasy 2c wykorzystując pomoce zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości wykonali prace związane z tematem świąt. Podczas zajęć wykazali się kreatywnością oraz umiejętnością twórczego myślenia.

#laboratoriaprzyszlosci