Raport wydarzeń szkolnych  zorganizowanych z udziałem sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”  - realizacja obowiązku identyfikacji wizualnej – luty  2023.

Klasa 1 c – Dorota Szarnowska

Czym możemy podróżować? Na te pytanie odpowiedzieli uczniowie  klasy 1c w ramach realizacji tematu: " Podróże bliskie i dalekie". Dzieci  korzystając z pomocy zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości wykonały według własnego pomysłu między innymi samolot, motocykl, samochód, statek, łódź, tramwaj. Podczas zajęć uczniowie nie tylko  rozwijali  wyobraźnie, twórcze myślenie, sprawność manualną, ale też uczyli się cierpliwości i  wytrwałości.

Klasa 7A – Dorota Duda

W ramach zajęć rozwijających zainteresowania z matematyki postanowiliśmy razem z uczniami świętować karnawał poprzez zbudowanie " Robotów Break Dance " z klocków Lego Education Spike Prime. Uczniowie z dużym zaangażowaniem budowali swoje roboty kształtując sekwencje i układy rytmiczne