Nasz uczeń Krzysztof Zawal z klasy II b zdobył I miejsce w Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Pokrzywnej. Wielkie gratulacje dla naszego mistrza szachowego! Krzyś ma bardzo wysoki ranking szachowy, zdobył dwa medale mistrzostw Polski, złoty i srebrny, był na mistrzostwach Europy. Przed nim wiele nowych wyzwań, ponieważ ma dużo propozycji turniejowych. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć Krzysia i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze sportowej.

W maju 2021 r. uczniowie klas I-III otrzymali nagrody i dyplomy za osiągnięcia w:
1) Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.
2) Szkolnym konkursie plastycznym „Polski żołnierz”.

Ze względu na obostrzenia sanitarne nagrody zostały wręczone przez wychowawców w salach lekcyjnych.

Alicja Cichowska

Z okazji "Światowego Dnia Pszczoły" uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przygotowali wspaniałą gazetkę "Ciekawostki o pszczołach". Ponadto w tym dniu dzieci ubrały się w barwy pszczółek i dzięki temu w szkole zrobiło się bardzo kolorowo. Klasa III B zorganizowała wysiewanie naturalnej łączki na terenie zespołu oraz przygotowała plakaty promujące ochronę środowiska. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny  "Dlaczego pszczoła może użądlić tylko raz" oraz prezentację multimedialną „Pszczoły w miodzie” wykonaną przez wolontariuszy ze szkolnego wolontariatu „Pomocna dłoń”. Dzieci wykonały  pracę plastyczną na konkurs organizowany przez Mazurskie Miody "EKO PSZCZOŁA".

Za udział w akcji bardzo dziękujemy ?

Justyna Jasionek- Chodor

Agnieszka Kossak